AISC-1210-18NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210-18NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 18NH 1A 100 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1210-18NJ-T ABRACON
    AISC-1210-18NJ-T ABRACON
    AISC-1210-18NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210-18NJ-T is described as FIXED IND 18NH 1A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM