AISC-1206-68NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1206-68NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68NH 900MA 260 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,218
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1206-68NJ-T ABRACON
    AISC-1206-68NJ-T ABRACON
    AISC-1206-68NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1206-68NJ-T is described as FIXED IND 68NH 900MA 260 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM