AISC-1206-22NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1206-22NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1206-22NJ-T ABRACON
    AISC-1206-22NJ-T ABRACON
    AISC-1206-22NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1206-22NJ-T is described as FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"