AISC-1206-1R2J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1206-1R2J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.2UH 300MA 3.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1206-1R2J-T ABRACON
    AISC-1206-1R2J-T ABRACON
    AISC-1206-1R2J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1206-1R2J-T is described as FIXED IND 1.2UH 300MA 3.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP