AISC-1008F-4R7J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1008F-4R7J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 4.7UH 400MA 1.68 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,247
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1008F-4R7J-T ABRACON
    AISC-1008F-4R7J-T ABRACON
    AISC-1008F-4R7J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1008F-4R7J-T is described as FIXED IND 4.7UH 400MA 1.68 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE