AISC-0805HQ-51NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0805HQ-51NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 51NH 1A 120 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0805HQ-51NJ-T ABRACON
    AISC-0805HQ-51NJ-T ABRACON
    AISC-0805HQ-51NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0805HQ-51NJ-T is described as FIXED IND 51NH 1A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.