AISC-0805F-3R3G-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0805F-3R3G-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 3.3UH 175MA 2.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 22,281
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0805F-3R3G-T ABRACON
    AISC-0805F-3R3G-T ABRACON
    AISC-0805F-3R3G-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0805F-3R3G-T is described as FIXED IND 3.3UH 175MA 2.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK