AISC-0805F-1R0J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0805F-1R0J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1UH 245MA 1.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 31,279
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0805F-1R0J-T ABRACON
    AISC-0805F-1R0J-T ABRACON
    AISC-0805F-1R0J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0805F-1R0J-T is described as FIXED IND 1UH 245MA 1.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM