AISC-0805F-1R0G-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0805F-1R0G-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1UH 245MA 1.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,210
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0805F-1R0G-T ABRACON
    AISC-0805F-1R0G-T ABRACON
    AISC-0805F-1R0G-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0805F-1R0G-T is described as FIXED IND 1UH 245MA 1.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F