AISC-0805F-150J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0805F-150J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15UH 80MA 6.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,856
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0805F-150J-T ABRACON
    AISC-0805F-150J-T ABRACON
    AISC-0805F-150J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0805F-150J-T is described as FIXED IND 15UH 80MA 6.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM