AISC-0805F-100G-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0805F-100G-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10UH 98MA 4.7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,337
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0805F-100G-T ABRACON
    AISC-0805F-100G-T ABRACON
    AISC-0805F-100G-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0805F-100G-T is described as FIXED IND 10UH 98MA 4.7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH