AISC-0603HP-R20J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603HP-R20J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 200NH 310MA 1.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603HP-R20J-T ABRACON
    AISC-0603HP-R20J-T ABRACON
    AISC-0603HP-R20J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603HP-R20J-T is described as FIXED IND 200NH 310MA 1.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM