AISC-0603HP-82NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603HP-82NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 82NH 510MA 460 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603HP-82NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-82NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-82NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603HP-82NJ-T is described as FIXED IND 82NH 510MA 460 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"