AISC-0603HP-68NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603HP-68NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68NH 650MA 280 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603HP-68NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-68NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-68NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603HP-68NJ-T is described as FIXED IND 68NH 650MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.