AISC-0603HP-56NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603HP-56NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 56NH 700MA 230 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603HP-56NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-56NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-56NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603HP-56NJ-T is described as FIXED IND 56NH 700MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ