AISC-0603HP-51NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603HP-51NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 51NH 660MA 250 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603HP-51NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-51NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-51NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603HP-51NJ-T is described as FIXED IND 51NH 660MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK