AISC-0603HP-47NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603HP-47NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47NH 680MA 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603HP-47NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-47NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-47NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603HP-47NJ-T is described as FIXED IND 47NH 680MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK