AISC-0603HP-39NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603HP-39NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39NH 680MA 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603HP-39NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-39NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-39NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603HP-39NJ-T is described as FIXED IND 39NH 680MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR