AISC-0603HP-36NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603HP-36NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 36NH 750MA 150 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603HP-36NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-36NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-36NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603HP-36NJ-T is described as FIXED IND 36NH 750MA 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM