AISC-0603HP-24NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603HP-24NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 24NH 1.1A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603HP-24NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-24NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-24NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603HP-24NJ-T is described as FIXED IND 24NH 1.1A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.