AISC-0603HP-22NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603HP-22NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22NH 950MA 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603HP-22NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-22NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-22NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603HP-22NJ-T is described as FIXED IND 22NH 950MA 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE