AISC-0603HP-15NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603HP-15NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15NH 1.1A 85 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,747
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0603HP-15NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-15NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-15NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603HP-15NJ-T is described as FIXED IND 15NH 1.1A 85 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"