AISC-0603HP-12NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603HP-12NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12NH 1.2A 78 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603HP-12NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-12NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-12NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603HP-12NJ-T is described as FIXED IND 12NH 1.2A 78 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"