AISC-0603HP-11NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603HP-11NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 11NH 1.35A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603HP-11NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-11NJ-T ABRACON
    AISC-0603HP-11NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603HP-11NJ-T is described as FIXED IND 11NH 1.35A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V