AISC-0603F-8R2J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603F-8R2J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 8.2UH 110MA 4.5 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603F-8R2J-T ABRACON
    AISC-0603F-8R2J-T ABRACON
    AISC-0603F-8R2J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603F-8R2J-T is described as FIXED IND 8.2UH 110MA 4.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V