AISC-0603F-2R2J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603F-2R2J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 2.2UH 220MA 1.5 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603F-2R2J-T ABRACON
    AISC-0603F-2R2J-T ABRACON
    AISC-0603F-2R2J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603F-2R2J-T is described as FIXED IND 2.2UH 220MA 1.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.