AISC-0603F-100J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603F-100J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10UH 100MA 5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0603F-100J-T ABRACON
    AISC-0603F-100J-T ABRACON
    AISC-0603F-100J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603F-100J-T is described as FIXED IND 10UH 100MA 5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"