AISC-0603-R068J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603-R068J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68NH 350MA 380 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 27,980
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0603-R068J-T ABRACON
    AISC-0603-R068J-T ABRACON
    AISC-0603-R068J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603-R068J-T is described as FIXED IND 68NH 350MA 380 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"