AISC-0603-R051G-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603-R051G-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 51NH 390MA 300 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,838
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0603-R051G-T ABRACON
    AISC-0603-R051G-T ABRACON
    AISC-0603-R051G-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603-R051G-T is described as FIXED IND 51NH 390MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK