AISC-0603-R039J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603-R039J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39NH 460MA 220 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,967
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0603-R039J-T ABRACON
    AISC-0603-R039J-T ABRACON
    AISC-0603-R039J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603-R039J-T is described as FIXED IND 39NH 460MA 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM