AISC-0603-R039G-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603-R039G-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39NH 460MA 220 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,108
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0603-R039G-T ABRACON
    AISC-0603-R039G-T ABRACON
    AISC-0603-R039G-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603-R039G-T is described as FIXED IND 39NH 460MA 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"