AISC-0603-R037J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603-R037J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 37NH 600MA 250 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,316
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0603-R037J-T ABRACON
    AISC-0603-R037J-T ABRACON
    AISC-0603-R037J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603-R037J-T is described as FIXED IND 37NH 600MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.