AISC-0603-R024G-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603-R024G-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 24NH 490MA 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,466
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0603-R024G-T ABRACON
    AISC-0603-R024G-T ABRACON
    AISC-0603-R024G-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603-R024G-T is described as FIXED IND 24NH 490MA 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY INSULATOR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    View
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB