AISC-0603-R022G-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603-R022G-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22NH 490MA 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,812
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0603-R022G-T ABRACON
    AISC-0603-R022G-T ABRACON
    AISC-0603-R022G-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603-R022G-T is described as FIXED IND 22NH 490MA 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM