AISC-0603-R010G-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0603-R010G-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10NH 600MA 130 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 23,890
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0603-R010G-T ABRACON
    AISC-0603-R010G-T ABRACON
    AISC-0603-R010G-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0603-R010G-T is described as FIXED IND 10NH 600MA 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"