AISC-0402HP-68NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0402HP-68NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68NH 320MA 950 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0402HP-68NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-68NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-68NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0402HP-68NJ-T is described as FIXED IND 68NH 320MA 950 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE