AISC-0402HP-51NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0402HP-51NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 51NH 360MA 750 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0402HP-51NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-51NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-51NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0402HP-51NJ-T is described as FIXED IND 51NH 360MA 750 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN