AISC-0402HP-47NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0402HP-47NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47NH 450MA 550 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0402HP-47NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-47NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-47NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0402HP-47NJ-T is described as FIXED IND 47NH 450MA 550 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.