AISC-0402HP-40NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0402HP-40NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 40NH 450MA 430 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0402HP-40NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-40NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-40NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0402HP-40NJ-T is described as FIXED IND 40NH 450MA 430 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE