AISC-0402HP-37NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0402HP-37NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 37NH 470MA 430 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0402HP-37NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-37NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-37NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0402HP-37NJ-T is described as FIXED IND 37NH 470MA 430 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL