AISC-0402HP-36NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0402HP-36NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 36NH 480MA 360 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0402HP-36NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-36NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-36NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0402HP-36NJ-T is described as FIXED IND 36NH 480MA 360 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V