AISC-0402HP-30NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0402HP-30NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 30NH 500MA 275 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0402HP-30NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-30NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-30NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0402HP-30NJ-T is described as FIXED IND 30NH 500MA 275 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT