AISC-0402HP-25NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0402HP-25NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 25NH 650MA 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0402HP-25NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-25NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-25NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0402HP-25NJ-T is described as FIXED IND 25NH 650MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP