AISC-0402HP-13NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0402HP-13NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 13NH 1A 140 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0402HP-13NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-13NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-13NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0402HP-13NJ-T is described as FIXED IND 13NH 1A 140 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.