AISC-0402HP-12NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0402HP-12NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12NH 1.1A 90 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0402HP-12NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-12NJ-T ABRACON
    AISC-0402HP-12NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0402HP-12NJ-T is described as FIXED IND 12NH 1.1A 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH