AISC-0402F-48NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0402F-48NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 48NH 1.1A 78 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-0402F-48NJ-T ABRACON
    AISC-0402F-48NJ-T ABRACON
    AISC-0402F-48NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0402F-48NJ-T is described as FIXED IND 48NH 1.1A 78 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR PAD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    View
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V