AISC-0402-47NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0402-47NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47NH 150MA 750 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 60,803
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0402-47NJ-T ABRACON
    AISC-0402-47NJ-T ABRACON
    AISC-0402-47NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0402-47NJ-T is described as FIXED IND 47NH 150MA 750 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE