AISC-0402-36NG-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0402-36NG-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 36NH 320MA 400 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 55,840
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0402-36NG-T ABRACON
    AISC-0402-36NG-T ABRACON
    AISC-0402-36NG-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0402-36NG-T is described as FIXED IND 36NH 320MA 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F