AISC-0402-23NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-0402-23NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 23NH 400MA 250 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 34,028
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-0402-23NJ-T ABRACON
    AISC-0402-23NJ-T ABRACON
    AISC-0402-23NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-0402-23NJ-T is described as FIXED IND 23NH 400MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP