AIRD-06-820K ABRACON
  • Part Number: AIRD-06-820K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 224
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIRD-06-820K ABRACON
    AIRD-06-820K ABRACON
    AIRD-06-820K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIRD-06-820K is described as FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM